دسترسی به آرشیو مطالب متمم

متمم

شاید هنگام مرور مطالب و درس‌های سایت متمم برای شما هم پیش اومده باشه که بخواهید مطالب دیگری که متمم در آن دسته۱ منتشر کرده است را مشاهده کنید. البته شاید بپرسید که : در پایان هر درس، درس های مرتبط با آن نیز به ترتیب قرار گرفته است ؟ بله درست است ولی برایمطالبی که در دسته‌بندی‌های : ایده متمم، عمومی و اخبار متمم و… جای دارند چنین امکانی وجود ندارد.(البته نیازی هم ندارد!)

اگر شما هم مثل من جزء کاربران ویژه متمم باشید و ایده‌های متمم را دنبال کنید شاید دوست داشته باشید که ایده های قبلی متمم را هم مجددا مشاهده کنید.برای دسترسی به آرشیو مطالب متمم از دو روش زیر می‌توانید استفاده کنید :

روش اول آرشیو مطالب متمم

بعد از آدرس سایت متمم عبارت (/category/)را اضافه نمایید و بعد از آن نام دسته مورد نظر خودتان را.مثال :

https://motamem.org/category/عمومی

روش دوم

ساده‌تر از آن جست‌و‌جو کردن عبارت زیر در گوگل می‌باشد :

site:https://motamem.org/category

با اینکار شما تمام دسته‌بندی‌هایی که متمم ایجاد کرده است و در گوگل ثبت شده است را می‌بینید برای اینکه راحت تر بدنبال آدرس آرشیو مورد نظرتان برسید یک فاصله() بعد از عبارت بالا ایجاد کنید و نام دسته بندی مورد نظر خودتان را بنوسید.مثلا:

site:https://motamem.org/category عمومی

پی‌نوشت : همچنین با استفاده از این روش می‌توانید بصورت خیلی دقیق‌تر در کل وبسایت متمم و نظرات کاربران جست‌و‌جو کنید.به طور مثال من میخواهم(صادق علیخانی) را جست‌وجو کنم .

همان طور که مشاهده می‌کنید گوگل لینک پروفایل من به اضافه لینک تمام نظرات من در متمم را به شما نمایش خواهد داد.

دسته1: اگر در زیر عنوان مطلب را نگاه کنید، در کنار یک تیک سبز رنگ نوشته‌ای می‌بینید که همان دسته بندی می‌باشد.مثلا : ایده متمم، استعدادیابی و…

3 دیدگاه برای «دسترسی به آرشیو مطالب متمم»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *